Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Годишното Собрание на акционери

Јавен повик за Акционерско собрание со точки на дневен ред


Javen povik Akcionersko Sobr..doc

Објавено на: 12.05.2006 09:33:29
Документ БР.: DOC_10109-34/06
Урнек: Собрание