листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Донесени одлуки на собрание на акционери


Dimko Mitrev.doc

Објавено на: 18.05.2006 10:06:29
Документ БР.: DOC_10191-75/06
Урнек: Ценовно Чувствителна Информација