Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Годишното Собрание на акционери

Јавен повик за XIV-та презакажана седница на Собрание на акционери 


Javen povik za prezakazana sednica.doc

Објавено на: 18.05.2006 12:43:29
Документ БР.: DOC_10109-36/06
Урнек: Собрание