Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Годишното Собрание на акционери

Одлука за одлагање на датумот на одржување на собрание на акционери


Odluka.doc

Објавено на: 24.05.2006 08:15:29
Документ БР.: DOC_10109-37/06
Урнек: Собрание