Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидирани финансиски извештаи за 2005 година


Rev. fin.izvestai za 2005 god.pdf

Објавено на: 14.06.2006 09:33:29
Документ БР.: DOC_10189-120/06
Урнек: Финансиски извештај