листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Ревидирани финансиски извештаи за 2005 година


Reviz. Izv. 2005god..pdf

Објавено на: 11.07.2006 09:59:31
Документ БР.: DOC_12304-0/06
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи