листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај за 2002 год.


ALK_2002.pdf

Објавено на: 23.01.2003 14:25:13
Документ БР.: DOC_12304-0/08
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи