листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, неконсолидиран Биланс на успех за период 01.01.-31.03.2017


MAKOTEKS AD 3 Месечни известувања 3 2017.xls

Објавено на: 12.05.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_12294-70/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.