листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Финансиски извештај за работењето 2016 Макстил А.Д.Скопје


Краток осврт на финансискиот резултат од работењето во 2016 година.doc

Објавено на: 16.05.2017 15:54:45
Документ БР.: DOC_10191-231/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации