листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на консолидирани финансиски резултати за период 01.01.-31.03.2017 - Групација Топлификација


Образложение за остварените консолидирани резултати за период Јануари-Март 2017 година.pdf

Објавено на: 18.05.2017 09:24:11
Документ БР.: DOC_10191-237/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации