листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen povik za Sobranie na akcioneri


002.jpg

Објавено на: 30.05.2017 09:36:48
Документ БР.: DOC_10109-102/2017
Урнек: Јавен повик за собрание