листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2017


3M konsolidiran 01.01-31.03.2017.xls

Објавено на: 01.06.2017 08:36:43
Документ БР.: DOC_12294-126/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.