листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Голема зделка:

Одлука за договор за кредит на Фабрика Карпош ад Скопје до 2.500.000,00 евра и Одлука за договор за рамковен лимит во износ до 8.000.000,00 евра со Про Кредит Банка ад Скопје


одлука кредит (1) германија.doc
одлука рамка прокредит.doc

Објавено на: 12.06.2017 15:06:18
Документ БР.: DOC_26452-0/2017
Урнек: Голема зделка