листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

.


Одлука за избор на член на Надзорниот одбор на ОИЛКО.pdf
Одлука за определување награда на членовите на Надзорниот одбор на ОИЛКО.pdf

Објавено на: 16.06.2017 08:31:43
Документ БР.: DOC_12285-37/2017
Урнек: Измени во органи на управување