листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКИ ОД ГОДИШНО СОБРАНИЕ ОД 16.06.2017 ГОДИНА ЗА ДЕЛОВНАТА 2016 ГОДИНА


ODLUKI od Sob za 2016 BERZA.doc

Објавено на: 19.06.2017 09:57:34
Документ БР.: DOC_12283-104/2017
Урнек: Други одлуки од собрание