листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Корегирана предлог одлука


Корегирана предлог одлука за зделка со заинтересирана страна.doc

Објавено на: 20.06.2017 08:41:11
Документ БР.: DOC_13285-82/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери