листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

ОДЛУКА

за распределба на добивката за 2016 година


Одлука за распределба на добивката.jpg

Објавено на: 20.06.2017 13:24:14
Документ БР.: DOC_12287-39/2017
Урнек: Распределба на добивка