листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ви доставуваме ревидиран ревизорски извештај и финансиски извештај за работењето на АД ГТЦ Скопје за 2016 година.


Revizorski i izvestaj GTC za 2016.pdf

Објавено на: 30.06.2017 14:42:28
Документ БР.: DOC_12304-98/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи