листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за свикување Годишно собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп


JAVEN POVIK za SOBRANIE 25.08.2017.doc

Објавено на: 06.07.2017 08:27:35
Документ БР.: DOC_10109-116/2017
Урнек: Јавен повик за собрание