листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01,01 - 30,06,2017


Конс Еди 30,06,2017.xls

Објавено на: 24.07.2017 13:57:24
Документ БР.: DOC_26441-6/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.