листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

vo prilog javen povik za sobranie


1.Javen povik str.1.JPG
2.Javen povik str.2.JPG

Објавено на: 25.07.2017 08:47:11
Документ БР.: DOC_10109-121/2017
Урнек: Јавен повик за собрание