листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за одржување на Годишно Собрание на ДС Смит АД Скопје


Јавен повик за одржување на Годишно Собрание на ДС Смит АД Скопје.pdf

Објавено на: 27.07.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10109-122/2017
Урнек: Јавен повик за собрание