листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки од Годишно собрание


DS Smith_Predlog odluki od Sobranie_2017_final.doc

Објавено на: 27.07.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_13285-97/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери