листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на финансиските извештаи на Тетекс АД  за период 01.01. - 30.06.2017


Образл. за оств. резултати 30.06.2017.docx

Објавено на: 27.07.2017 13:32:20
Документ БР.: DOC_10191-325/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации