листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи Јануари - Јуни 2017


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи Јануари - Јуни 2017.xlsx

Објавено на: 28.07.2017 09:00:00
Документ БР.: DOC_26441-14/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.