листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава VI од Правилата за котација известуваме за следната ценовно чуствителна информација

Согласно член 35 став 1 од Правилата за котација доставуваме Коментар на Билансот на успех


Коментар на билансот на успех 30 06 2017.docx

Објавено на: 15.08.2017 13:24:53
Документ БР.: DOC_10191-356/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации