листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

javen povik za sobranie


javen povik za sobranie септември 2017.docx

Објавено на: 17.08.2017 09:23:09
Документ БР.: DOC_10109-123/2017
Урнек: Јавен повик за собрание