листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон постигнатите резултати


Obrazlozenie kon postignatite rezultati-TKP 30.06 2017.docx

Објавено на: 21.08.2017 15:31:51
Документ БР.: DOC_10191-367/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации