листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2017до 30.06.2017г.


01.01-30.06.2017 Berza.xlsx

Објавено на: 22.08.2017 13:32:47
Документ БР.: DOC_26441-68/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.