листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2017до 30.06.2017г


Obrazlozenie 30.06.17.doc

Објавено на: 22.08.2017 13:32:51
Документ БР.: DOC_10191-368/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации