листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2017-30.06.2017


ZAS-6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2017.xls

Објавено на: 29.08.2017 15:42:36
Документ БР.: DOC_26441-82/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.