листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ВО ПРИЛОГ ВИ ДОСТАВУВАМЕ НЕРЕВИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА ПЕРИОДОТ ОД 01,01,2017 ДО 30,06,2017 ГОДИНА КАДЕ ШТО ИМАМЕ ОСТВАРЕНО ДОБИВКА ОД 6.598.000,00 ДЕНАРИ.


неревидиран финансиски извештај 01.01.2017-30.06.2017.xls

Објавено на: 31.08.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-102/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.