листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период Јануари-Јуни 2017 - Топлификација Групација


Консолидирани извештаи 01.01-30.06.2017 - Топлификација АД Скопје.xlsx

Објавено на: 30.08.2017 14:49:21
Документ БР.: DOC_26441-94/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.