листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.

ВВ Тиквеш АД Скопје - Неконсолидирани финансиски извештаи 01.01.2017-30.06.2017


Неконсолидирани финансиски извештаи 01.01.2017-30.06.2017 za Berza.xls

Објавено на: 31.08.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-104/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.