листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2017


Неревидирани финансиски извештаи 30.06.2017.xlsx

Објавено на: 31.08.2017 14:44:59
Документ БР.: DOC_26441-115/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.