листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи Јануари-Јуни 2017 година


Неревидирани финансиски извештаи Јануари-Јуни 2017.xlsx

Објавено на: 31.08.2017 15:52:10
Документ БР.: DOC_26441-122/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.