листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани ФИ Јануари-Јуни 2017


Неревидирани консолидирани ФИ Јануари -Јуни 2017.xlsx

Објавено на: 31.08.2017 15:55:15
Документ БР.: DOC_26441-123/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.