листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за објава на неревидиран Биланс на успех за период 01.01.-30.09.2017 година според член 40 од Правилата за котација


Објава според член 40 од Правила за котација.pdf

Објавено на: 02.10.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-414/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации