листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Договор за субординиран кредит со Сосиете Женерал


ИЗВЕСТУВАЊЕ до берза субординиран кредит 09 2017.pdf

Објавено на: 03.10.2017 09:19:47
Документ БР.: DOC_10191-415/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации