листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 44 сопствени акции на Макпетрол АД Скопје.pdf

Објавено на: 30.10.2017 14:40:45
Документ БР.: DOC_12291-28/2017
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции