листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме деветмесечен извештај за АД Грозд Сттрумица


9 Месечни известувања- АД Грозд Струмица.xls

Објавено на: 06.11.2017 13:34:31
Документ БР.: DOC_12298-32/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.