листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

Ревизорски извештај


ИЗВЕШТАЈ ЗА УВЕРУВАЊЕ Жито Полог АД Тетово ноември 2017.pdf

Објавено на: 08.11.2017 08:29:47
Документ БР.: DOC_26453-16/2017
Урнек: Зделка со заинтересирана страна