листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Стопанска банка АД Скопје ја објавува анализата на билансот на успех за периодот 01.01.-30.09.2017 година:


Анализа на фин.резултати_Стопанска банка АД Скопје_01.01-30.09.2017.pdf

Објавено на: 08.11.2017 09:55:10
Документ БР.: DOC_10191-445/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации