листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансиски резултат ОИЛКО 01.01.-30.09.2017.pdf

Објавено на: 08.11.2017 14:55:32
Документ БР.: DOC_10191-447/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации