листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Финансики резулати_трет квартал ОКТА-14112017.pdf

Објавено на: 14.11.2017 09:22:21
Документ БР.: DOC_10191-462/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации