листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон билансот на успех со 30,09,2017


образложение на финасиски извештај со 30.09.2017.docx

Објавено на: 14.11.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_10191-463/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации