листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на неревидиран биланс науспех 01.01.-30.09.2017 година


Obrazlozenie do berza finansiski izvestai 01.01.-30.09.2017.pdf

Објавено на: 14.11.2017 13:11:01
Документ БР.: DOC_10191-464/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации