листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидираните Биланс на успех и Извештај за сеопфатна добивка за периодот 01.01-30.09.2017 година, како и Коментарот за остварените финансиски резултати на Централна кооперативна банка А.Д. Скопје, ќе бидат објавени на официјалниот сајт на Македонската берза во Среда на 15.11.2017 година

Објавено на: 14.11.2017 14:22:08
Документ БР.: DOC_10191-467/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации