листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 35 став (1) алинеја 6 од Правилата за котација го објавуваме следново:

Известување за зделка со заинтересирана страна 


Известување за зделка со заинтересирана страна.doc

Објавено на: 15.11.2017 09:28:24
Документ БР.: DOC_26453-18/2017
Урнек: Зделка со заинтересирана страна