листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка А.Д. Скопје го објавува Освртот кон работењето на банката за периодот од 01.01 - 30.09.2017 година 


CKB Osvrt na rab Q3 2017.doc

Објавено на: 15.11.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_10191-473/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации